Будуємо дім – яку спецтехніку обрати, лайфхак для “чайників” – Спецбудтранс

Будуємо дім – яку спецтехніку обрати, лайфхак для “чайників”

Побутує думка, що місією кожного чоловіка є «народити сина, посадити дерево і збудувати будинок». Якщо спосіб виконання перших двох позицій з цього списку є більш-менш зрозумілими, то третє завдання – є найбільш складним з технічної точки зору.

Звичайно можна замовити послуги будівельної компанії під ключ і не вникати в нюанси цього дійства. Проте, чи є таке рішення економним? Навряд. Більше того, кожний господар хоче бути особисто причетним до зведення свого «гніздечка».

Тому, якщо ви зараз саме роздумуєте про початок будівництва власного будинку, проте не дуже розбираєтесь, яку спецтехніку потрібно замовити на етапі підготовки, читайте наші прості поради.

Після підготовки документаційно-проектної бази, потрібно насамперед підготувати ділянку на якій буде стояти майбутній будинок. Якщо ділянка нерівна або знаходиться на схилі горба треба подбати про її планування. Справитись з цим завданням вам допоможе така техніка як екскаватори або бульдозери. Також потрібно не забути про необхідність вивозу землі. Для цього ідеально підійде така техніка як самоскиди.

*Дуже часто на ділянці можуть знаходитись перешкоди, які будуть заважати майбутньому будівництву. Найчастіше це – дерева чи бетонні конструкції. Для корчування невеликих пнів – ідеально підійде міні екскаватор, що може працювати в умовах обмеженого простору. Більше того до екскаватора можна під’єднати гідромолот, що швидко справиться з демонтажем бетонних конструкцій.

Коли ділянка підготовлена, можна приступати до будівництва фундаменту. Зауважте, що від міцності цієї конструкції, залежить міцність всього будинку. Тому потрібно підійти до цього етапу дуже ретельно.

Звісно типів фундаментів дуже багато. Вони визначаються у проекті, виходячи з типу грунту та ваги і розмірів майбутнього будинку. Проте, більшість з них, незалежно від виду, потребують для свого зведення однаковий набір техніки.

  • Повноповоротні екскаватори – є найбільш ефективними для того, щоб швидко викопати траншеї і котлован.
  • Для монтажу буронабивних паль потрібно замовити ямобур. Це навісне обладнання прикріпляється до екскаватора. Звісно, монтаж паль можливий і без застосування спецтехніки, але потрібно зауважити, що в такому випадку ви втратите більше часу, також може постраждати якість.
  • Якщо ваш тип фундаменту монолітний – для заливки фундаменту радимо скористатися послугами професійних фірм з лиття бетону, тому що завершити цю процедуру бажано за одний прийом, щоб вберегти конструкцію від формування проміжків між шарами бетону.

Звісно у даній статті ми розглянули лише базові нюанси з підбором будівельної техніки з якими ви можете стикнутися на початковому етапі будівництва будинку. Більш детальну консультацію ви можете отримати у нашого менеджера, який підкаже, яку саме спецтехніку потрібно вам орендувати для виконання того чи іншого технічного завдання.

keyboard_arrow_up