fbpx

Одним з необхідних завдань при початку будь-якого будівництва є купити будівельні матеріали. Асортимент на ринку є таким великим, що дуже легко, помилитися у своєму виборі: купити товар неналежної якості або за надто дорогою ціною і ще шукати транспорт для його перевезення. Найкращою опцією, що допоможе це уникнути, обрати постачальника який реалізує будівельні матеріали від виробника з доставкою.

Компанія «Спецбудтранс» реалізує та доставляє будівельні матеріали у Тернополі та Тернопільській області. У нас ви можете замовити будівельні матеріали різних видів (доставка включена). Доступні опції  для замовлення: купити пісок з доставкою (Тернопіль), купити камінь з доставкою (Тернопіль), купити цеглу з доставкою (Тернопіль), купити щебінь з доставкою (Тернопіль), купити залізобетонні блоки з доставкою (Тернопіль), купити фундаментні блоки з доставкою (Тернопіль), купити бетонні кільця з доставкою (Тернопіль).

Ми реалізуємо лише якісні будівельні матеріали. Також у нас ви можете придбати будівельні матеріали дешево, оскільки ми напряму співпрацюємо з кар’єрами та виробниками.

Якщо вам потрібно купити будівельні матеріали у місті Тернопіль та Тернопільській області, будемо раді бачити вас серед наших клієнтів.

Фундаментні блоки

Фундаментні блоки

ФБС-30, ФБС-40

Цегла М75, М100

Цегла

Цегла марок М75, М100

Відсів

Відсів

Глина

Земля

Земля

Пісок

Пісок

Прайс можна переглянути за посиланням, натиснувши на картинку

Щебінь

Щебінь

Прайс можна переглянути за посиланням, натиснувши на картинку

Дорожна суміш

Бетонні кільця

Залізобетонні вироби

Бетонні кільця
діаметром 1, 1.5, 2м, висотою 1м

Камінь

Камінь

Бутовий камінь, 120-240

ЗАМОВИТИ МАТЕРІАЛИ

keyboard_arrow_up
RussianUkrainian