fbpx

ОРЕНДА І ПОСЛУГИ ГРЕЙДЕРА

Оренда грейдера необхідна для проведення різних видів дорожніх робіт: поточний ремонт доріг, капітальний ремонт доріг, ямковий ремонт, розрівнювання площі, підготовка площадок під асфальтування. Іншими словами послуги грейдера знадобляться для проведення комплексу планувальних профілювальних і інших земляних робіт в дорожньому будівництві: будівництво дороги з щебеневим покриттям, будівництво дороги з відсіву, будівництво асфальтованої дороги. Також послуги грейдера можуть бути ефективно використані для допоміжних будівельних роботах таких як розрівняння будівельних матеріалів, розгортання грунту (землі).

Необхідно також зауважити широку сферу застосування оренди грейдера для проведення снігоочисних робіт та чистки снігу з дорожнього полотна та інших площ.

Компанія «Спецбудтранс» надає послуги грейдерами популярної фірми Caterpillar. Можливо замовити грейдер зі змінним додатковим навісним обладнанням (подовжувачами відвалу, укісниками, бульдозерами, снігоочищувачами, грейдер-елеваторами), що значно розширює сферу їх застосування.

Замовити послуги грейдера можливо у м. Тернопіль та Тернопільській області. Також можлива оренда грейдера і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up
RussianUkrainian