Послуги грейдера – Спецбудтранс

Послуги грейдера

Послуги грейдера, оренда грейдера Тернопіль та вся Україна

Грейдер Тернопіль та вся Україна

Оренда грейдера – види робіт:

Оренда грейдера необхідна для проведення різних видів дорожніх робіт: поточний ремонт доріг, капітальний ремонт доріг, ямковий ремонт, розрівнювання площі, підготовка площадок під асфальтування. Іншими словами послуги грейдера знадобляться для проведення комплексу планувальних профілювальних і інших земляних робіт в дорожньому будівництві: будівництво дороги з щебеневим покриттям, будівництво дороги з відсіву, будівництво асфальтованої дороги. Також послуги грейдера можуть бути ефективно використані для допоміжних будівельних роботах таких як розрівняння будівельних матеріалів, розгортання грунту (землі). Необхідно також зауважити широку сферу застосування оренди грейдера для проведення снігоочисних робіт та чистки снігу з дорожнього полотна та інших площ.

Послуги грейдера, які надає пп “Спецбудтранс”

Компанія «Спецбудтранс» надає послуги грейдерами популярної фірми Caterpillar. Можливо замовити грейдер зі змінним додатковим навісним обладнанням (подовжувачами відвалу, укісниками, бульдозерами, снігоочищувачами, грейдер-елеваторами), що значно розширює сферу їх застосування.

Оренда грейдера – географія надання послуг

Замовити послуги грейдера можливо у м. Тернопіль та Тернопільській області. Також можлива оренда грейдера і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Чому вибирають нас як надійного постачальника послуг грейдера?

Вже багато років пп “Спецбудтранс” є надійним партером багатьох будівельних фірм. У нас ви можете замовити не лише послуги грейдера, а й взяти в оренду різноманітну будівельну та дорожньо-будівельну техніку. Також наші оператори спецтехніки проходять спеціальне навчання і мають досвід роботи більше п’яти років.

Оренда грейдера ціна

Ми постійно моніторимо ціни на оренду спецтехніки по Україні, тому впевнено можемо сказати, що пропонуємо доступні конкурентні ціни. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та на довгострокову оренду грейдера та іншої техніки.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up