fbpx

ОРЕНДА І ПОСЛУГИ АВТОКРАНА

Оренда автокрана неодмінна умова для виконання будівельно – монтажних та навантажувальних – розвантажувальних робіт. Компанія “CпецБудТранс” надає послуги автокрана для виконання різних типів замовлень: монтаж металоконструкцій, монтаж обладнання, монтаж телефонних вишок, монтаж купола, монтаж бігбордів, демонтаж, демонтаж будівлі, демонтаж споруди, розвантаження будівельних матеріалів, розвантаження вагонів, навантаження будівельних матеріалів, будівництво (будівництво багатоповерхівок, будівництво домів, будівництво котеджів), висотні роботи, погрузка контейнерів, перевозка контейнерів та інші.

У нас ви можете замовити автокран різної вантажопідйомності. На даний момент доступна оренда автокрана 10 тонн, оренда автокрана 25 тонн, оренда автокрана 80 тонн, наступних марок: КС 3575 на базі КАМАЗ або КРАЗ, КС55727 (МАШЕКА), XCMG (в народі знаний як Китаєць), Grove (Грове). При замовленні в оператора уточняйте також наявність доступних опцій: телескопічна стріла чи кран з гуськом.

Ми виконаємо усі ваші побажання швидко, якісно, і недорого. А також ми здатні зробити те, що не під силу іншим – потужний автокран Grove 80 тонн з довжиною стріли 52 метри, єдиний в Тернопільському регіоні, готовий до найскладніших завдань. 

Автокрани знаходяться у місті Тернопіль. Проте ми не обмежені географією лише Тернопільської області. Замовити автокран можливо й в інших містах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up
RussianUkrainian