Послуги автокрана – Спецбудтранс

Послуги автокрана

Оренда автокрана, послуги автокрана Тернопіль та вся Україна

Автокран 10 т., 12 т., 25 т, 30 т., 50 т., 80 т. Тернопіль та вся Україна

Для чого потрібна оренда автокрана?

Оренда автокрана неодмінна умова для виконання будівельно – монтажних та навантажувальних – розвантажувальних робіт.  Оренда автокрана є відмінним рішенням для будівельних компаній, фірм та домогосподарств, коли покупка такої дорогої техніки для виконання тимчасового завдання є недоречною.

Послуги автокрана для виконання таких замовлень:

Компанія “CпецБудТранс” надає послуги автокрана для виконання різних типів замовлень: монтаж металоконструкцій, монтаж обладнання, монтаж телефонних вишок, монтаж купола, монтаж бігбордів, демонтаж, демонтаж будівлі, демонтаж споруди, розвантаження будівельних матеріалів, розвантаження вагонів, навантаження будівельних матеріалів, будівництво (будівництво багатоповерхівок, будівництво домів, будівництво котеджів), висотні роботи, погрузка контейнерів, перевозка контейнерів та інші.

Які автокрани можна замовити у пп “Спецбудтранс”? 

У нас ви можете замовити автокран різної вантажопідйомності. На даний момент доступна оренда автокрана 10 тонн, оренда автокрана 25 тонн, оренда автокрана 80 тонн, наступних марок: КС 3575 на базі КАМАЗ або КРАЗ, КС55727 (МАШЕКА), XCMG (в народі знаний як Китаєць), Grove (Грове). При замовленні в оператора уточняйте також наявність доступних опцій: телескопічна стріла чи кран з гуськом. Ми виконаємо усі ваші побажання швидко, якісно, і недорого. А також ми здатні зробити те, що не під силу іншим – потужний автокран Grove 80 тонн з довжиною стріли 52 метри, єдиний в Тернопільському регіоні, готовий до найскладніших завдань. 

Географія надання послуги автокрана

Автокрани знаходяться у місті Тернопіль. Проте ми не обмежені географією лише Тернопільської області. Замовити автокран можливо й в інших містах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Оренда автокрана – ціна

ЦІна на послуги автокрана залежить від ряду факторів, до них входить тип автокрана, віддаленість об’єкту від нашої бази спецтехніки, загальна тривалість робіт.  Проте ми можемо вас запевнити, що ми постійно моніторимо ціни на оренду автокрана по Україні у різних постачальників для того, щоб пропонувати своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці. Також у нас діє система лояльності, що забезпечує знижки нашим постійним клієнтам або всім клієнтам на довгострокову оренду.

Чому пп “Спецбудтранс” є лідером з надання послуги автокранами у Тернопільській області і не тільки

Найбільшою нашою перевагою є власний автопарк спецтехніки. Замовлення автокрана від власника означає, що ви отримуєте ціну без додаткової накрутки. Також при замовленні автокрана безпосередньо у нас, ми несемо повну відповідальність за якість виконання робіт та різні форс-мажорні обставини, що рідко можна сказати про фірми посередники. Ще однією гордістю пп “Спецбудтранс” – є професійна команда операторів спецтехніки. Кожний наш автокранівник пройшов суворий кваліфікаційний відбір і має практичний досвід керування автокраном більше п’яти років. Також ми є лідерами по асортименту будівельної техніки у Тернопільській області (і не тільки), що дозволяє задовольняти попит як великих забудовників так і малих домогосподарств.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up