fbpx

ОРЕНДА І ПОСЛУГИ НАВАНТАЖУВАЧА

Оренда навантажувача знаходить застосування в різних галузях промисловості, будівництва, сільського та комунального господарства.

ПП «Спецбудтранс» надає послуги такими типами навантажувачів:

Завдяки своїй потужності і великих розмірах ковша дозволяє виконати навантажувально – розвантажувальні роботи швидко і якісно. Ідеально підходить для виконання роботи на територіях, де виробляються і реалізовуються будівельні матеріали.

Маневреність і компактність дозволяють надавати послуги міні погрузчика bobcat в різних складських приміщеннях і навіть всередині будівель.

  • оренда екскаватора – навантажувача

Наявність фронтального навантажувального ковша і заднього ковша для копання роблять екскаватори універсальною технікою на будівельному майданчику, які допоможуть зекономити час і гроші.

В загальному послуги навантажувача можуть бути використанні не тільки для навантаження –  розвантаження будівельних матеріалів. Можливий спектр завдань для того щоб замовити погрузчик: прибирання територій до і після проведення будівництва, демонтаж будівель, прибирання снігу, посадка дерев, вирівнювання грунту, корчування пнів і т.д.

Замовити погрузчики можливо у м. Тернопіль та Тернопільській області. Можлива довгострокова оренда навантажувача і в інші регіони України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up
RussianUkrainian