fbpx

Сипучі будівельні матеріли з доставкою - Тернопіль

Ми пропонуємо сипучі будівельні матеріали з доставкою в м. Тернопіль. На нашій площадці, ви знайдете великий асортимент сипучих будівельних матеріалів – щебінь з доставкою (гранітний щебінь м1000, сірий щебінь м800, білий вапняковий щебінь м-400); відсів з доставкою; дорожня суміш з доставкою; бутовий камінь з доставкою; будівельний пісок з доставкою (річковий пісок, кар’єрний пісок, митий пісок). Ви можете купити наші сипучі будівельні матеріали недорого, так як ми співпрацюємо напряму з виробниками по оптових цінах. Також на більшість позицій сипучих будівельних матеріалів, доставка по м. Тернопіль – включена в ціну.

Супер пропозиція для великих забудовників

Безперебійне постачання сипучих будівельних матеріалів у великій кількості за низькими оптовими цінами. Перевезення нашими вантажівками (самосвалами, тягачами)та погрузка навантажувачами включена в ціну.

Продаж в роздріб з можливістю самовивозу

Продаж сипучих будівельних матеріалів: щебінь, пісок, відсів, дорожня суміш, бутовий камінь в роздріб з доставкою нашими вантажівками від 7 тонн, або самовивіз меншої кількості власним транспортом з нашої території.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
Сипучі будівельні матеріали
Product Name
Щебінь, відсів, дорожня суміш, бутовий камінь, будівельний пісок з доставкою
Price
UAH 100
Product Availability
Available in Stock
keyboard_arrow_up
RussianUkrainian