Сипучі будівельні матеріали – Спецбудтранс

Сипучі будівельні матеріали

Купити щебінь, відсів, камінь, пісок Тернопіль

Щебінь, відсів, камінь, пісок Тернопіль

Сипучі будівельні матеріали – асортимент

Ми пропонуємо сипучі будівельні матеріали з доставкою в м. Тернопіль. На нашій площадці, ви знайдете великий асортимент сипучих будівельних матеріалів – щебінь з доставкою (гранітний щебінь м1000, сірий щебінь м800, білий вапняковий щебінь м-400); відсів з доставкою; дорожня суміш з доставкою; бутовий камінь з доставкою; будівельний пісок з доставкою (річковий пісок, кар’єрний пісок, митий пісок). Ви можете купити наші сипучі будівельні матеріали недорого, так як ми співпрацюємо напряму з виробниками по оптових цінах. Також на більшість позицій сипучих будівельних матеріалів, доставка по м. Тернопіль – включена в ціну.

Купити щебінь гранітний М1000

Гранітний щебінь марки М1000 – вважається одним із найякісніших видів щебеню. Його використовують для бетонної заливки, а також для робіт, де важливим є якість і довговічність – наприклад улаштування асфальтобетонного покриття доріг.

Купити щебінь доломіт М800

Схоже до гранітного щебеню марки М1000, гранітний (сірий) щебінь марки М800 також характеризується відмінною міцністю (але меншою міцністю ніж гранітний щебінь М1000). Сірий щебінь марки М8000 виносить навантаження 800 кг на 1см2 та характеризується стійкістю до зовнішніх агресивних факторів, хорошою адгезією, низькою радіоактивністю, високим степенем морозостійкості. Низька ціна у порівнянні з іншими марками гранітного щебеню (такими як М1000, М1200) сприяє до широкого застосування сірого щебеню (М800)для промислового та приватного будівництва: дорожнє будівництво, виготовлення бетону, виготовлення залізобетонних конструкцій, ландшафтні роботи, планування території.

Купити щебінь вапняк М400

В порівнянні з гранітним щебенем, вапняковий щебінь характеризується низькою міцністю і морозостійкістю. Проте, ці якості не заважають використовувати його у ряді робіт, такі як: улаштування подушки під асфальтобетонне покриття, улаштування автомобільних доріг з низькою завантаженістю, ландшафтний дизайн, укріплення грунтів, засипання фундаменту, виготовлення штукатурок і різних бетонних виробів. Також вапняковий щебінь М400 є недорогим рішенням у порівнянні з іншими варіантами щебеневої продукції.

Купити гранітний відсів

Гранітний відсів – щебенево-піскова суміш розміром до 5 мм. Оскільки гранітний відсів містить велику кількість кам’яного пилу, він не підходить для виготовлення бетонних сумішей. Проте гранітний відсів через свої характеристики (міцність і стійкість) знаходить застосування у багатьох інших галузях. Насамперед гранітний відсів використовується для проведення дорожніх робіт, а саме засипання ямок при ямковому ремонті, підсипки грунтових доріг, та ін. Також гранітний відсів є складовим матеріалом для виготовлення тротуарної плитки і бордюрів. Гранітний відсів також використовують для стінових робіт при будівництві. В ландшафтному дизайні гранітний відсів застосовують для обсипання доріжок, клумб, або декорування стін.

Купити вапняковий відсів

Вапняковий відсів – щебенево-пісочна суміш з осадових порід вапняку. Розмір вапнякового відсіву (0-20).  Вапняковий відсів використовується для підсипки грунтових доріг, виготовлення тротуарної плитки, виготовлення залізобетонних виробів. Також вапняковий відсів використовується в ролі наповнювача для сухих будівельних сумішей.

Купити бутовий камінь

Бутовий камінь – великі куски (15-50 см.) гірської породи (вапняк, доломіт, шебінь, пісковик), що добувається шляхом розробки родовищ. Бутовий камінь як і щебінь поділяється на марки згідно його міцності. В загальному бутовий камінь використовують у будівництві, кладці фундаменту, ландшафтному дизайні.

Купити пісок

Річковий пісок

Річковий пісок характеризується чистотою, відсутністю домішків, однорідною структурою. Його використовують при зведенні практично всіх типів споруд та будівель.  Також річковий пісок – є необхідним компонентом для виготовлення бетонної суміші.

Кар’єрний пісок

Пісок кар’єрний є бюджетним рішенням у порівнянні з річковим піском.  Його використовують для виконання дорожніх робіт або на нульових етапах будівельних робіт.

Проте, якщо брати до уваги митий кар’єрний пісок – по якості він дорівнюється до річкового піску, через низьку кількість домішок. Митий кар’єрний пісок отримують шляхом промивання звичайного піску з використанням механізованого гідравлічного устаткування. Він, так само як і річковий пісок застосовується  в будівництві та для виготовлення бетону.

Фракції піску варіюють від 1,5 мм до 5 мм.

Де купити гранітний щебінь, відсів, камінь, пісок у м. Тернопіль?

Ми здійснюємо поставки сипучих будівельних матеріалів лише з перевірених кар’єрів з усіма сертифікатами, що засвідчують якість продукції. Оптові поставки дозволяють  забезпечувати наших клієнтів низькою ціною. Також значною нашою перевагою є наявність великого автопарку вантажівок – самоскиди, бортові, тягачі, вантажівки з маніпуляторами, що дозволяють швидко здійснювати доставку сипучих будівельних матеріалів  з нашого майданчика будівельних матеріалів на ваш будівельний майданчик. Доставка по м. Тернопіль вже включена в ціну.

Розрахунок ціни на сипучі будівельні матеріали

Ціна однієї тони сипучих будівельних матеріалів залежить від декількох факторів: вид матеріалу та його підтип (наприклад щебінь дрібної фракції дорожчий); транспортних витрат (віддаленість вашого об’єкту від нашого майданчика будівельних матеріалів); об’єму партії (чим більше тонн продукції ви замовляєте, тим нижчу ціну отримуєте).

Спеціальна пропозиція для великих забудовників

Для великих забудовників, ми пропонуємо особливі умови з безперебійним постачанням будівельних матеріалів в великій кількості за оптовими цінами.

Замовити сипучі будівельні матеріали у м. Тернопіль

Для прорахування вартості необхідної вам кількості щебеню та складання комерційної  пропозиції звертайтесь до нашого менеджера (номер телефону зверху над оголошенням, через форму “Замовити” або в розділі Інше – Контакти).

Супер пропозиція для великих забудовників

Безперебійне постачання сипучих будівельних матеріалів у великій кількості за низькими оптовими цінами. Перевезення нашими вантажівками (самосвалами, тягачами)та погрузка навантажувачами включена в ціну.

Продаж в роздріб з можливістю самовивозу

Продаж сипучих будівельних матеріалів: щебінь, пісок, відсів, дорожня суміш, бутовий камінь в роздріб з доставкою нашими вантажівками від 7 тонн, або самовивіз меншої кількості власним транспортом з нашої території.

keyboard_arrow_up