Послуги дорожні Катки / грунтові Катки – Спецбудтранс

Послуги дорожні Катки / грунтові Катки

Послуги катка, оренда катка Тернопіль та вся Україна

Дорожній каток, грунтовий каток Тернопіль та вся Україна

Оренда катка – сфери застосування

Оренда катка – є необхідним завданням як для проведення робіт на будівельних майданчиках так і для будівництва та ремонту доріг. ПП «Спецбудтранс» надає послуги дорожнім катком (дорожній каток вагою 3, 5 тонндорожній каток вагою 10 тонн) та грунтовий каток (вагою 12 тонн). Оренда катка допоможе вам виконати такі типи завдань:

  • ущільнення грунту:
  • ущільнення та трамбовка щебеня, землі,піску;
  • підготовка майданчику під бруківку.

Також послуги дорожнього катка є необхідні для проведення дорожньо – будівельних робіт:

  • будівництво доріг: щебеневі дороги, грунтові дороги, асфальтовані дороги, дороги з відсіву);
  • ремонт доріг: ямковий ремонт доріг, поточний ремонт доріг, капітальний ремонт доріг.

Послуги катка – географія надання послуг дорожнім катком, грунтовим катком

Замовити дорожній каток та замовити грунтовий каток можна у м. Тернопіль та Тернопільській області. Можлива оренда дорожнього катка та оренда грунтового катка у комплексі іншої дорожньо – будівельної техніки і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Чому замовляють послуги катка у нас?

Дорожній каток та грунтовий каток – не єдина дорожньо-будівельна техніка, яка знаходиться в нашому автопарку. У нас ви знайдете всю техніку,яка знадобиться для проведення земляних робіт, дорожньо-ремонтних робіт, асфальтування та інші. Ця універсальність робить нас лідерами в регіоні, а також надійним партнером для багатьох будівельних та дорожньо-будівельних фірм.

Дорожній коток, грунтовий коток – ціна

Ми пропонуємо для наших клієнтів доступні низькі ціни на оренду якісної будівельної та дорожньої техніки. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та довготривалої оренди будівельної та дорожньої техніки (в тому числі оренда дорожнього катка, оренда грунтового катка).

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up