Кладочні матеріали, цегла – Спецбудтранс

Кладочні матеріали, цегла

Купити цеглу у м. Тернопіль

Цегла з доставкою у м. Тернопіль

Цегла – найнадійніший кладочний матеріал

Якісні кладочні матеріали визначають міцність усієї конструкції. Найбільш  надійним матеріалом при будуванні стін вже багато років залишається – будівельна цегла. Якісна цегла не лише забезпечує міцність конструкції, а й відповідає за відмінну теплоізоляцію. Цегла не боїться холоду і не пропускає воду. Також керамічна цегла є екологічним рішенням. 

Яку цеглу ви можете купити на нашому майданчику будівельних матеріалів?

На нашому будівельному майданчику будівельних матеріалів, ви можете придбати цеглу рядову повнотілу марок М100 та М75. Також можливо під замовлення привезти інший вид цегли, який вам потрібно. Для того щоб купити цеглу і уточнити її характеристики, зверніться до нашого менеджера.

Постачальник цегли

Ми співпрацюємо лише з надійними постачальниками цегли, якість якої ми перевірили роками на наших власних будівельних проектах. Також багаторічна співпраця дозволяє отримувати оптові ціни і таким чином забезпечувати наших клієнтів найкращою ціною.

Купити будівельну цеглу з доставкою у м. Тернопіль

Також у нас є великий автопарк вантажної техніки, що дозволяє оперативно доставляти замовлену цеглу до вашого будівельного майданчику. Ви можете замовити доставку рядової цегли – вантажівками з краном маніпулятором або вантажівку + автокран для розвантаження цегли на вашому майданчику. При замовленні від 3000 шт. цегли – доставка по м. Тернопіль безкоштовна. 

Де можна купити рядову цеглу М100 та М75 ?

Наш майданчик будівельних матеріалів знаходиться в с. Байківці, відразу при виїзді з Тернополя (район другої лікарні). Проте ми не обмежені лише географією Тернополя та околиць. Ми доставляємо цеглу в прилеглі до Тернополя міста, села, та селища. 

Ціна на керамічну рядову цеглу М100 та М75

Співпраця напряму з виробниками цегли за низькими оптовими цінами дозволяє гарантувати для наших клієнтів доступні ціни. Мінімальне замовлення – 1000 штук цегли. Також ми пропонуємо особливі умови співпраці для великих забудовників – безперебійне постачання цегли за оптовими цінами. Можливі всі види оплати. Всі деталі обговорюються в режимі телефонного дзвінку, або залишайте заявку на сайті і ми вам перетелефонуємо.

 

 

Оптові поставки цегли для великих забудовників

Забезпечуємо безперебійне постачання цегли у великих розмірах для забудовників за оптовими цінами.

Доставка цегли власними вантажівками з краном маніпулятором

Доставляємо та вантажимо - розвантажуємо цеглу власними вантажівками з краном маніпулятором.

keyboard_arrow_up