Послуги крана маніпулятора – Спецбудтранс

Послуги крана маніпулятора

Послуги маніпулятора, оренда маніпулятора Тернопіль та вся Україна

Маніпулятор Тернопіль та вся Україна

Оренда крана маніпулятора – сфери застосування

Оренда крана – маніпулятора ідеально підходить для навантаження важких вантажів невеликого розміру або, навпаки, великогабаритних вантажів.

Замовити маніпулятор потрібно якщо ви хочете виконати одне з наступних завдань:

  • доставка будівельних матеріалів (доставка будівельних блоків, окремих елементів будівництва з можливістю розвантажити їх краном маніпулятором);
  • навантажувально – розвантажувальні роботи;
  • перевезення вантажів (перевезення вантажів на самому будмайданчику, при необхідності провести розвантажувальні роботи в місцях, недоступних баштовому крану). Крім того перевезти кілька піддонів цегли або партію труб краном-маніпулятором набагато простіше і дешевше, ніж замовляти тягач;
  • переміщення великогабаритних вантажів.

Служби ЖКГ, містобудівні компанії, організації зеленого господарства теж залучають цю спецтехніку. Кран-маніпулятор активно використовується при будівництві малих об’єктів – будівництво котеджів, будівель малих форм, ландшафтні роботи, лісова промисловість.

Кран – маніпулятор від компанії “Спецбудтранс”

Компанія “Спецбудтранс” має в своєму автопарку вантажівки з кранами маніпуляторами різно вантажопідйомності.  Маніпулятори вантажопідйомністю 2 тонни на базі невеликих вантажівок (вантажопідйомністю до 10 тонн), а також маніпулятори вантажопідйомність 7 тонн на базі вантажівок (вантажопідйомністю до 30 тонн).

Будівельні матеріали + послуги крана маніпулятора

Великою нашою перевагою є те, що пп “Спецбудтранс” пропонує своїм клієнтам продаж якісних будівельних матеріалів від виробника + їх доставку, навантаження та розвантаження кранами маніпуляторами. Таким чином клієнтам не потрібно шукати підрядника для перевезення, а також це допоможе суттєво зекономити на доставці.

Оренда маніпулятора – географія надання послуг

Послуги маніпулятора надаються у м. Тернопіль та Тернопільській області. Також можлива оренда вантажівки з маніпулятором в комплексі іншої будівельної техніки в інші регіони України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Ціни на послуги маніпулятора

Задоволення клієнта – наша основна мета. Тому ми забезпечуємо лояльні доступні ціни на послуги маніпулятора. Також у нас діє система лояльності на довгострокову оренду маніпулятора, а також бонуси – знижки для постійних клієнтів.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up