fbpx

ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТЕРНОПІЛЬ ТА ВСЯ УКРАЇНА

Компанія Спецбудтранс здійснює габаритні та негабаритні вантажні перевезення перевезення в м. Тернопіль, Тернопільській області та по всій Україні.

Наш автопарк включає: площадки, тягачі, самоскиди (самосвали) провідних світових виробників. За допомогою оренди наших вантажівок ви можете виконати такі типи грузових перевезень: перевозка землі, сільськогосподарські вантажні перевезення, перевозка чорнозему, перевозка піску, перевозка щебеню, перевозка каменю, перевозка відходів, перевозка сміття, перевозка побутового мусору, перевозка буряків, перевозка пшениці, вивіз будівельних матеріалів, вивіз мусору, вивіз будівельного сміття.

Також у нас ви можете замовити послугу доставка будівельних матеріалів: доставка сипучих матеріалів, камінь будівельний з доставкою, керамзит з доставкою, щебінь з доставкою, цегла будівельна з доставкою, блоки з доставкою, піноблоки з доставкою, чорнозем з доставкою, пісок з доставкою.

Також можна замовити низькорозмірний трал. З допомогою послуги оренда трала ви зможете перевезти спецтехінку, автомобілі та інші негабаритні грузи.

Вантажівки: тягачі, самосвали, площадки, трали знаходяться у м. Тернопіль. Проте ми необмежені лише географією Тернопільської області. ПП «Спецбудтранс» здійснює вантажні перевезення не лише у м. Тернопіль та Тернопільській області, а і по інших регіонах: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up
RussianUkrainian