Вантажні перевезення – Спецбудтранс

Вантажні перевезення

Вантажні перевезення Тернопіль та вся Україна: оренда самосвала, тягача, трала, крана маніпулятора

Вантажні перевезення Тернопіль та вся Західна Україна

Вантажівки для здійснення вантажних перевезень

Автопарк компаній “Спецбудтранс” та “Технобудавто” включає: площадки, тягачі, самоскиди (самосвали) провідних світових виробників. За допомогою оренди наших вантажівок ви можете виконати такі типи грузових перевезень: перевозка землі, сільськогосподарські вантажні перевезення, перевозка чорнозему, перевозка піску, перевозка щебеню, перевозка каменю, перевозка відходів, перевозка сміття, перевозка побутового мусору, перевозка буряків, перевозка пшениці, вивіз будівельних матеріалів, вивіз мусору, вивіз будівельного сміття.

Також у нас ви можете замовити послугу доставка будівельних матеріалів: доставка сипучих матеріалів, камінь будівельний з доставкою, керамзит з доставкою, щебінь з доставкою, цегла будівельна з доставкою, блоки з доставкою, піноблоки з доставкою, чорнозем з доставкою, пісок з доставкою.

Самосвали

Вантажні перевезення здійснюються самосвалами провідних брендів Scania, Shacman, вантажопідйомністю 20-30 тонн. Всі самосвали проходять регулярне технічне обслуговування і догляд, що дозволяє безперебійно здійснювати замовлення наших клієнтів. 

Тягачі

Автопарк компанії “Спецбудтранс”  та “Технобудавто” представлений великою кількістю тягачів, які завдяки своїй універсальності завдяки зміні причепів можуть виконувати вантажні перевезення різних видів.

Зерновози

Незмінним доповненням сезонних аграрних робіт є зерновози, які допомагають вчасно і швидко доставити сільськогосподарську продукцію в сховища.

Трали

Також можна замовити низькорамний трал. З допомогою послуги оренда трала ви зможете перевезти спецтехінку, автомобілі та інші негабаритні грузи.

Кран-маніпулятор

Компанія “Спецбудтранс” також надає послуги вантажних перевезень краном-маніпулятором для оперативного навантаження, перевезення, та розвантаження будівельних матеріалів.

Географія надання послуг вантажних перевезень

Компанія Спецбудтранс здійснює габаритні та негабаритні вантажні перевезення перевезення в м. Тернопіль, Тернопільській області. Проте ми необмежені лише географією Тернопільської області. ПП «Спецбудтранс» здійснює вантажні перевезення не лише у м. Тернопіль та Тернопільській області, а і по інших регіонах: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Чому вибирають нас для здійснення вантажних перевезень?

Компанії “Спецбудтранс” та “Технобудавто” зарекомендували себе як надійні виконавці вантажних перевезень по всій Західній Україні а саме: Тернопіль, Львів, Хмельницький, Чернівці, Івано Франківськ, Луцьк, та ін. Наш автопарк постійно проходить технічний огляд, сертифікацію, та оновлення, що дозволяє безперебійно виконувати вантажні перевезення для наших клієнтів. Також значною нашою перевагою є універсальність. Наш автопарк включає в себе різні види спецтехніки, що дозволяє комбінувати виконання різних робіт і таким чином економити на доставці та отримувати знижки для постійних клієнтів. Наприклад, замовлення екскаватора для виконання земельних робіт з потребою вивозу землі, чудово доповнюється можливістю оренди самосвала для здійснення цих вантажних перевезень. Також найбільшим нашим досягненням є кваліфікований персонал з досвідом роботи 5 років і більше. Ми ретельно підбираємо працівників, які не лише вміють майстерно виконувати своє первинне завдання – здійснювати вантажні перевезення, але і володіють навичками первинного ремонту, що дозволяє швидко і оперативно реагувати в разі необхідності. Також всі наші працівники націлені на клієнтоорієнтованість,  що дозволяє максимально прислухатися до побажань клієнта при здійсненні вантажних перевезень.

Ціна на вантажні перевезення

Ціни на послугу вантажних перевезень варіюють від типу обраної машини, виду роботи, та загального пробігу за час виконання замовлення. Ми завжди моніторимо ціни на вантажні перевезення по Україні і можемо гарантувати, що ми здійснюємо вантажні перевезення за низькими доступними цінами, при цьому забезпечуючи високу якість робіт. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та довгострокових замовлень.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up