Буріння під палі (сваї), буріння отворів в землі ямобуром – Спецбудтранс

Буріння під палі (сваї), буріння отворів в землі ямобуром

Оренда ямобура, послуги ямобура, ямобур на базі екскаватора Тернопіль та вся Україна

Ямобур Тернопіль та вся Україна

Оренда ямобура – сфери застосування

Послуги ямобура дозволяє швидко і якісно вирити отвори в землі –  ями і свердловини, одинакового розміру і глибини. 

Послуги ямобура є актуальними для багатьох сфер. Ямобур має широке застосування при будівельних і монтажних роботах:

  • буріння отворів в землі для  водопроводу – на садових ділянках і дачах проблема водопостачання вельми актуальні, і пробурити свердловину за допомогою професійного бура заощадить час і сили;
  • буріння отворів в землі під стовпчики огорожі – отримати однакові і рівні ями під паркан можливо, навіть якщо є нерівності ландшафту;
  • буріння отворів в землі під буронабивні сваї – при будівництві будинків і зведення фундаменту необхідно, щоб свердловини мали рівний по глибині і ширині розмір, а якщо грунт буде глинистий і піщаний, то робота професійного бура дуже важлива;
  • буріння лунок для посадки дерев – при озелененні ділянок будинків, міських вулиць і парків, неможливо обійтися без механічного ямобура, який суттєво економить час;
  • буріння отворів в землі під стовпи освітлення та опор ЛЕП 

Послуги ямобура від компанії “Спецбудтранс”

У пп «Спецбудтранс» ви можете замовити навісний гідравлічний бур на базі екскаватора навантажувача Caterpillar 432f. Глибина буріння отворів в землі ямобуром до 5 м, а також навісний гідравлічний бур на базі повноповоротнього екскаватора Komatsu PW-180. Глибина буріння отворів в землі до 7,5 м.

Оренда ямобура – географія надання послуг

Надаємо послуги ямобура у м. Тернопіль та Тернопільській області. Можливий виїзд в комплексі з іншою технікою або довгострокова оренда ямобура і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород.

Ямобур Тернопіль ціна

Ми надаємо послуги ямобура за доступною ціною. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та знижки – бонуси на довгострокові замовлення.

Шнекове буріння паль (сваї)

Шнекове буріння – є одним з найпопулярніших і найшвидших методів для улаштування отворів під палі (сваї).  Від правильності організації процесу буріння залежить не лише міцність фундаменту а й подальший хід усіх будівельних робіт. Палі (сваї) під фундамент використовують не лише для будівництва приватних будинків чи підпорних стін, але і висотних приміщень. Використання будівельних паль допомагає забезпечити міцність споруди і в той час суттєво зекономити витрати.

Використання ямобура для буріння під палі (сваї)

  • Шнекове буріння отворів під палі є безпечним методом, що не викликає вібрації і в свою чергу вберігає від потенційного зсуву грунту під час виконання робіт. 
  • Роботи з буріння навісним обладнанням на базі екскаватора можна проводити в різних умовах геолокації, а саме  як в щільній міській забудові, так і в складних геологічних умовах.
  • Буронабивні сваї є економічним методом також з точки зору витрат залізобетону, адже сваї виготовляються рівно на глибину лунки в той час як технологія забивного методу передбачає необхідність зрізання верхніх частин паль після їх забивання на проектну глибину, що спричиняє перевитрати будівельного матеріалу, які іноді доходять до двадцяти відсотків від загального обсягу.
  • Набивні палі є ідеальним рішенням для проведення реконструкцій та капітального ремонту інженерних споруд.

Технологія шнекового буріння під палі (сваї)

Технологія шнекового буріння під палі (сваї) передбачає обертання шнека в землі завдяки чому він занурюється, а ґрунт із лунки витягується на поверхню. Після вибурювання лунки шнек піднімається вверх, а вниз опускають каркас буронабивної палі після чого у свердловину подається бетон.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up