Послуги екскаватора – Спецбудтранс

Послуги екскаватора

Оренда екскаватора, послуги екскаватора Тернопіль та вся Україна

Екскаватор Тернопіль та вся Україна

Оренда екскаватора – види робіт

Оренда екскаватора – є дуже часто одним з перших завдань для проведення будівництва. За допомогою послуги екскаватора ви зможете справитися з такими видами робіт як: риття траншей (копання траншей під водопостачання, копання траншей під газопостачання), копання котловану, копання фундаменту, прокладання кабелів (вирити рів на інтернет), погрузка будівельного сміття (в комплексі з вивезенням будівельного сміття), розчищення території, завантаження ґрунтів, завантаження сипучих матеріалів,  викорчування пнів, чистка ставків, копання та чистка озер, вскришні роботи, та інші.

Послуги екскаватора з навісним обладнанням

Також потрібно зауважити, що наші екскаватори оснащені усім можливим навісним обладнанням, що значно розширює сферу їх застосування.

При замовленні екскаватора уточняйте яке саме навісне обладнання екскаватора вам потрібно. Можливо замовити такі додаткові опції екскаватора:

  • Оренда екскаватора з планувальним ковшем для проведення планування території (планіровка подвір’я, планіровка земельної ділянки, планування під бруківку);
  • Оренда екскаватора з навісним ямобуром (буріння отворів в землі);
  • Оренда екскаватора з навісним гідромолотом (демонтажні роботи: демонтаж будівлі, демонтаж споруди).

Екскаватори у м. Тернопіль від пп “Спецбудтранс”

ПП «Спецбудтранс» надає послуги екскаваторами різних видів: екскаватори – навантажувачі, повноповоротні екскаватори, міні екскаватори, гусеничні екскаватори.

Оренда екскаватора навантажувача

Оренда екскаваторів навантажувачів бренду Komatsu та Caterpillar.  Глибина копання 6 м; об’єм ковша 0,3 м3 і 1,1 м3. Наявність ковша для копання а також для навантаження, розвантаження роблять такі екскаватори універсальним рішенням при виконанні земляних робіт. Послуги екскаватора – навантажувача можна також доповнити послугами вантажівок з нашого автопарку для транспортування землі та інших грузів з будівельного майданчику.

Оренда повноповоротного екскаватора

Компанія “Спецбудтранс” також надає послуги потужними повноповоротними екскаваторами на кругу бренду Komatsu. Розмір ковшів варіює від 0,8 м3 до 1,1 м3. Оренда таких екскаваторів є найбільш доцільною для копання котлованів чи інших об’єктів великих розмірів.

Оренда міні екскаватора

Послуги міні екскаватора є найбільш затребуваними серед домогосподарств Тернополя та наближених до Тернополя міст, селищ, та сіл для виконання таких завдань як копання траншей, ровів, комунікацій, септиків, каналізацій, та інші. Проте оренда міні екскаватора не обмежується лише виконанням земляних робіт. Міні екскаватор є відмінним рішенням для виконання робіт в умовах обмеженого простору або в місцях де використання великої техніки є неможливим або недоцільним, наприклад роботи на плитах перекриття та інші.

Оренда гусеничного екскаватора

Також в автопарку пп “Спецбудтранс” є гусеничні екскаватори. Послуги гусеничного екскаватора є особливо актуальні для виконання робіт в умовах затрудненого проїзду і під’їзду до об’єкту по  землі середньої твердості та м’якому грунті. Також оренда гусеничного екскаватора є популярною через відмінну стійкість екскаватора так як площа його прилягання до землі є набагато більшою ніж в колісному екскаваторі.

Оренда екскаватора – географія надання послуг

Ми надаємо послуги екскаватора в м. Тернопіль та Тернопільській області. Можлива довгосторокова оренда екскаватора і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано – Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

Оренда екскаватора – ціна

Ми надаємо послуги екскаватора за доступними цінами. Також у нас діє система лояльності на довгострокові замовлення екскаватора, а також бонуси -знижки для постійних клієнтів.

 

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up