fbpx

ОРЕНДА І ПОСЛУГИ ЕКСКАВАТОРА

Оренда екскаватора – є дуже часто одним з перших завдань для проведення будівництва.

ПП «Спецбудтранс» надає послуги екскаваторами різних видів. Ми пропонуємо: оренда колісного екскаватора, оренда гусеничного екскаватора, оренда повноповоротного екскаватора, оренда кар’єрного екскаватора, оренда міні екскаватора.

За допомогою послуги екскаватора ви зможете справитися з такими видами робіт як: риття траншей (копання траншей під водопостачання, копання траншей під газопостачання), копання котловану, копання фундаменту, прокладання кабелів (вирити рів на інтернет), погрузка будівельного сміття (в комплексі з вивезенням будівельного сміття), розчищення території, завантаження ґрунтів, завантаження сипучих матеріалів,  викорчування пнів, чистка ставків, копання та чистка озер, вскришні роботи, та інші.

Також потрібно зауважити, що наші екскаватори оснащені усім можливим навісним обладнанням, що значно розширює сферу їх застосування.

При замовленні екскаватора уточняйте яке саме навісне обладнання екскаватора вам потрібно. Можливо замовити такі додаткові опції екскаватора:

  • Оренда екскаватора з планувальним ковшем для проведення планування території (планіровка подвір’я, планіровка земельної ділянки, планування під бруківку);
  • Оренда екскаватора з навісним ямобуром (буріння отворів в землі);
  • Оренда екскаватора з навісним гідромолотом (демонтажні роботи: демонтаж будівлі, демонтаж споруди).

Ми надаємо послуги екскаватора в м. Тернопіль та Тернопільській області. Можлива довгосторокова оренда екскаватора і в інших регіонах України: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

Summary
Послуги екскаватора Тернопіль & Оренда екскаватора Тернопіль
Service Type
Послуги екскаватора Тернопіль & Оренда екскаватора Тернопіль
Provider Name
Спецбудтранс,
Район Другої Лікарні,Байківці,Тернопіль- Telephone No.+380677744111
Area
Тернопільська область, Львівська область, Хмельницька область, Чернівецька область, Волинська область, Івано Франківська область
Description
Екскаватори - необхідна техніка для виконання різних видів земляних робіт, таких як - копання котлованів, копання траншей, планування та профілювання грунту, утворення насипів грунтів з ущільненням та інші. Надаємо послуги екскаваторами - повноповоротними (гусеничними, колісними), екскаваторами - навантажувачами (петушками), міні екскаваторами. Оренда екскаватора включає в себе техніку + наші досвідчені оператори спецтехніки зі стажем роботи від 5 років. Екскаватори знаходяться в м. Тернопіль. Можливий виїзд в інші регіони за умов довгострокової оренда (1 зміна і більше). Працюємо в Львівська область, Хмельницька область, Чернівецька область, Волинська область, Івано Франківська область.
keyboard_arrow_up
RussianUkrainian