Послуги бульдозера – Спецбудтранс

Послуги бульдозера

Оренда бульдозера Тернопіль та вся Україна

Бульдозер у м. Тернопіль та всій Україні

Оренда бульдозера – для чого?

Оренда бульдозера – одне з необхідних завдань на будівельному майданчику для виконання багатьох завдань.планування території;

  • оренда бульдозера для профілювання доріг;

  • оренда бульдозера для ущільнення ґрунту;

  • оренда бульдозера для розрівнювання ґрунту;

  • оренда бульдозера для переміщення ґрунту;

  • оренда бульдозера для розрівнювання будівельних матеріалів;

  • послуги бульдозера для будівництва та ремонту доріг.

Послуги бульдозера від компанії Спецбудтранс, які бульдозери доступні до замовлення

У нас ви можете замовити бульдозер: Caterpillar D6K і ДТ-75.

Оренда бульдозера Caterpillar d6k

Якщо вам потрібно виконати великий обсяг роботи в короткі проміжки часу тоді ваш вибір – оренда бульдозера Caterpillar D6K. Завдяки своєму широкому відвалу і покращеній потужності мотора ця техніка не має конкурентів серед більш дешевих аналогів.

Оренда бульдозера ДТ-75

Проте, якщо ваша ціль виконати земляні роботи на невеликій території і ви не обмежені в стислі терміни – ідеальним рішенням для вас стане оренда бульдозера ДТ-75. Ця вітчизняна техніка має надійну репутацію вже протягом багатьох років. Більше того її невисока вартість дозволяє надати послуги бульдозера дешево (недорого).

Оренда бульдозера – географія надання послуг бульдозера

Ми надаємо послуги бульдозера у місті Тернопіль та Тернопільській області. Проте, якщо ви проживаєте в інших містах: Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та прилеглих до них областях, ви також можете замовити бульдозер у пп «Спецбудтранс». Довгострокова оренда бульдозера та надання послуги бульдозера в інших регіонах – розглядається індивідуально.

Ціни на послуги бульдозера

Задоволення клієнтів – наша основна ціль. Тому ми стараємось завжди пропонувати доступні ціни у порівнянні з іншими компаніями на замовленні аналогічної техніки.  Для клієнтів доступні всі види оплати. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та на довгострокову оренду бульдозера.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up