Копання котлованів, розробка грунту – з чого почати? – Спецбудтранс

Копання котлованів, розробка грунту – з чого почати?

Копання котоловану є однією з найзатребуваніших послуг серед можливих земляних робіт, що виконують екскаватори. Проте перед тим як власне розпочати копати котлован треба розібратися з серією нюансів. І так з чого почати?

Визначаємо мету

Підготовчий етап перед копанням котловану включає в себе чітке визначення мети для зведення якої споруди чи облаштування об’єкту потрібний котлован. Можливі варіанти включають в себе такі опції як:

  • викопати котлован під ставок;
  • викопати котлован під басейн;
  • викопати котлован під житлову чи господарську споруду;
  • викопати котлован під багатоповерхівку;

Від цього буде залежати не лише тип (колісний чи гусеничний) та спеціалізація (навантажувач, повноповоротний кар’єрний )  екскаватора якого найдоцільніше залучити для виконання даної роботи, а й сумарна кількість техніки, яка допоможе виконати роботу в бажані терміни.

Оцінюємо територію

Перед початком власне самого копання котловану треба ретельно оцінити територію на якій будуть проводитися роботи. Фактори, які повинні бути взятими до увагу, включають в себе близькість до поверхні підземних вод та комунікацій, можливість під’їзду техніки до об’єкта, відстань до місця куди можна вивозити землю.

Проведення робіт

Копання котловану поєднує в собі два види робіт. Перше це власне сама розробка грунту екскаваторами. Друге – навантаження та вивезення грунту. Найкраще замовляти техніку в фірм, які мають доступні до замовлення як вантажні автомобілі (самосвали) так і  екскаватори.Це дозволяє не лише суттєво зекономити час через злагоджену координацію між залученою технікою, а й гроші.  Також копання котловану повинно проходити під контролем геодезиста, який з допомогою нівелірів і теодолітів визначає безпечний рівень розробки грунту.

Завершальна стадія

Завершення копання котлована включає в себе проведення серії робіт по укріпленні грунту та запобіганню можливих зсувів. Важливо підійти до цього етапу дуже відповідально так як від нього залежить якість майбутнього проекту.

Чому ми?

Велика кількість екскаваторів на ринку послуг спецтехніки, ставлять клієнта перед складним вибором – кого саме обрати для виконання робіт. Ми не хочемо агітувати за того чи іншого виконавця. Поговоримо просто мовою фактів

  • пп “Спецбудтранс” вже більше 9 років на ринку праці, за цей час успішно було виконана тисячі проектів, зокрема копання котлованів;
  • широкий асортимент техніки провідних світових виробників, що допоможе виконати увесь спектр робіт, починаючи від нульового циклу і закінчуючи власне побудовою споруди чи монтажем обладнання;
  • всі наші працівники професійні машиністи з значним досвідом за плечима.

 

 

 

keyboard_arrow_up