Демонтажні Роботи та їх Особливості – Спецбудтранс

Демонтажні Роботи та їх Особливості

Потрібно провести демонтаж?

Зруйнувати щось завжди видається легшим ніж побудувати. Проте це правило не діє, якщо річ йде про демонтаж будівель, домів, промислових приміщень, залізобетонних конструкцій, та інше. Насправді, проведення демонтажу вимагає неабиякого професіоналізму виконавців, а також застосування сучасної потужної техніки для точного виконання побажань замовника зі збереженням усієї можливої вигоди.

             Техніка

              Першим аспектом, який потрібно зважити перед проведенням демонтажних робіт це спосіб їх виконання. Звичайно деякі види демонтажних робіт можна виконати в ручний спосіб, але в більшості випадків, коли мова йде про демонтаж будівель та великих об’єктів, цей підхід є часо затратним і зовсім неекономічним. Тому найкраще проводити демонтаж механічним методом з задіянням професійної техніки, а саме екскаваторів з навісним обладнанням – гідромолот, гідроножниці, дробильний ковш.

              Власне проведення демонтажу

              Проведення самого демонтажу також вимагає відповідних знань і умінь. Потрібно розуміти, що демонтаж кожного об’єкту є унікальним завданням, яке вимагає особливого підходу і стратегії. Потрібно враховувати усі побажання клієнта, а також можливі ризики. Наприклад демонтаж плит перекриття вимагає застосування не лише демонтажної техніки але й автокранів та міні екскаваторів (для робіт власне на цих плитах) для того щоб виконати роботи якісно і безпечно. Також доволі часто демонтаж здійснюється лише частини будівлі, тому потрібно все правильно прорахувати, щоб забезпечити життєздатність частини, яка залишається.

              Матеріали після демонтажу

              Також потрібно зважити на те, що матеріали, що залишилися після демонтажу можна переробити у корисні будівельні матеріали для подальшого будівництва. За допомогою дробильного ковша залишки демонтажу можна переробити у щебінь фракції 20/40 і 40/70.

              А що далі після демонтажу – нове дихання для обєкту

              Також перед тим як обрати виконавця демонтажних робіт, потрібно прорахувати декілька кроків наперед, схоже як в шахах. Зазвичай демонтаж чогось старого завжди має на увазі будівництво чогось нового. Тому для виконання демонтажних робіт набагато краще обрати не вузько спеціалізовану бригаду, а фірму, яка має в своєму арсеналі усю техніку, яка зможе знадобитися для проведення демонтажних робіт. Наприклад, після завершення демонтажу вам знадобляться вантажівки для вивезення будівельних підходів. Для виконання подальших земляних робіт – екскаватори, бульдозери. Також будівництво завжди потребує надійного постачальника будівельних матеріалів. Тому обирайте свого виконавця з урахуванням всіх цих факторів.

Переглянути нашу пропозицію щодо демонтажу та види демонтажних робіт можна за посиланням. Натискайте на кнопку.

keyboard_arrow_up