Демонтаж та демонтажні роботи Тернопіль – Спецбудтранс

Демонтаж та демонтажні роботи Тернопіль

Механізований демонтаж екскаваторами 

Провести демонтаж є не менш важливим завданням чим проведення власне будівельних робіт. Такі роботи вимагають професіоналізму від виконавців і задіяння сучасної техніки для того, щоб виконати завдання швидко і якісно. Наші потужні екскаватори оснащені усім необхідним навісним обладнанням для проведення демонтажних робіт – гідромолот, гідроножниці, дробильний ковш. Також є велика кількість вантажівок, для розчищення території після проведення демонтажу. Ми представляємо увесь спектр послугу по демонтажу, а саме

Демонтаж та демонтажні роботи Тернопіль та вся Україна

Види Демонтажних Робіт

Демонтаж старих будівель конструкцій, приміщень

Демонтаж будинку, заміського будинку, дачі

Демонтаж приміщень різного призначення, конструкцій, забудов

Демонтаж промислового приміщення

Демонтаж фундаменту приміщень

Демонтаж стін, колон

Демонтаж плит перекриття

Демонтаж бетону та залізобетонних конструкцій

Демонтаж цегли, цегляних будівель та забудов

Додаткові Послуги після Проведення Демонтажних Робіт

Вивезення будівельного сміття після проведення демонтажних робіт

Також надаємо увесь спектр послуг після проведення демонтажних робіт. Вивезення будівельних відходів та залишків після демонтажу.

Дроблення будівельних відходів в вторинний щебінь

Можливо також провести демонтаж зі збереженням матеріалів, а також дроблення будівельних матеріалів після демонтажу в фракцію 20/40 і 40/70.

Проведення будівельних робіт після демонтажу

Також закінчення старого це завжди початок чогось нового. Томи ми допоможемо підготувати вашу ділянку після демонтажу для подальшого будівництва, а також зможемо провести власне будівельні роботи. Розчищення та планування території, монтажні роботи, постачання та доставка будівельних матеріалів: цегла, щебінь, відсів, фундаментні блоки, та ін. Надаємо послуги будівельною технікою: екскаваториавтокраниямобури (буронабивні палі під фундамент) бульдозери, та ін.

Регіони надання послуг демонтажу та проведення демонтажних робіт

Постійним місцем дислокації техніки для проведення демонтажу є м. Тернопіль. Проте ми надаємо послуги демонтажу не лише у м. Тернопіль та Тернопільському регіоні. Можливий виїзд у Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне, Волинь (Луцьк), Хмельницьк, Львів, Вінниця, та інші регіони за домовленістю.

Як замовити послугу демонтажу та отримати проект проведення демонтажних робіт?

Замовити послугу демонтажу та обговорити всі деталі щодо проведення демонтажних робіт можна, зателефонувавши до нашого менеджера з питань демонтажу +380681054393, або залишайте заявку на сайті і ми вам перетелефонуємо.

keyboard_arrow_up