Купити пісок у м. Тернопіль та Тернопільській області – Спецбудтранс

Купити пісок у м. Тернопіль та Тернопільській області

 

Будівельний пісок є ще одним будівельним матеріалом без якого не обходиться жодне будівництво. Він є складовою частиною бетону, одним із складових шарів для формування фундаменту, прокладання доріг, матеріалом для проведення штукатурних робіт та виготовлення цегли

Проте пісок, як загальне поняття, обєднує в собі декілька можливих підвидів цього будівельного матеріалу. Перед тим як купити будівельний пісок, потрібно з’ясувати який саме підвид буде кращим для виконання того чи іншого завдання.

Види Піску

Кар’єрний (яружний) пісок

Пісок, який видобувається в кар’єрах, шляхом розробки. Характерною рисою такого піску є перемішування в ньому піску з частинками каміння і глини. В первозданому вигляді такий будівельний пісок підходить для  виконання фундаментних робіт. Також шляхом промивання і очищення отримують чистий від домішок пісок, який використовують як складову для бетону, а також для штукатурки.

Також потрібно звертати увагу на розмір зерен. В загальному за розміром пісок поділяється на невеликий (0,15- 0,5 мм), середні, (0,5-2мм) великий (2-5мм).

Річковий Пісок

Річковий пісок добувається з дна річок шляхом гідромеханізації. Завдяки своїй однорідній структурі такий пісок ввважається найкращим для виготовлення бетонної та штукатурної суміші. За розмірами річковий пісок також поділяється на дрібний, середній, і великий.

Кварцовий Пісок

Кварцовий пісок отримується в результаті дроблення кварцу. Відмінною характеристикою такого типу піску є висока міжзернова пористість і в результаті цього висока сорбаційна здатність.

Купити пісок з доставкою у м. Тернопіль

ПП “Спецбудтранс”  пропонує різні види піску. Великий асортимент є в наявності у м. Тернопіль. Купити будівелний пісок у нас означає не лише отримати якісний матеріал, але й увесь спектр необхідного обслуговування. На нашій площадці продажу бідівельних матеріалів у Тернополі працють навантажувачі, а також вантажні автомобілі: самосвали, тягачі, для доставки будіельних матеріалів до ваших об’єктів.

keyboard_arrow_up