Часті питання – Спецбудтранс

Часті питання

Часті питання

Оренда спецтехніки включає в себе послуги самої техніки, доставка її на об’єкт (плюс повернення на територію), робота оператора спецтехніки.

В залежності від типу будівельної та дорожньої техніки, оплата за доставку визначається або кілометражом її власного пробігу до обєкту і назад, або кілометражом пробігу трала, який її перевозить?

В основному компанія «Спецбудтранс» надає послуги будівельною та дорожньою технікою в місті Тернопіль та інших містах Тернопільської області. Проте, можливий виїзд техніки і в інші регіони західної України. Наприклад, оренда 80-тонного автокрана Grove – можлива в Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Волинській, Рівненській, Закарпатській областях. Всі питання довготривалої оренди спецтехніки в регіонах – розглядаються в індивідуальному порядку.

Ми володіємо власним автопарком. З одного боку, це дозволяє нам надавати послуги спецтехнікою за лояльними цінами. Також ми несемо повну відповідальність за виконану роботу. Більше того,  багаторічний досвід, а також професійні оператори спецтехніки, є запорукою нашого професійного підходу до кожного об’єкту.

Для замовлення техніки, ви можете зателефонувати нам за номером телефону +380984300572. Також залишайте свої заявки на сайті і менеджер з вами зв’яжеться для обговорення всіх деталей.

Так, звичайно, постійні клієнти отримують знижки на послуги будівельної та дорожньої техніки. Також довготривала оренда користується нашою програмою лояльності.

Ми працюємо за системою – 100% передоплати. Можливі виключення. Всі зміни до системи оплати обговорюються особисто.

Якщо ви замовили у нас техніку на певний період часу, але не встигли виконати увесь об’єм  запланованої роботи, ви можете подовжити оренду спецтехніки, за умови, що вона ще не є зарезервованою іншим клієнтом.

Ви можете домовитися про особисту зустріч з нашим менеджером, який оцінить об’єм роботи, термін його виконання та кількість необхідної техніки.

Для визначення, який саме автокран вам потрібно орендувати,  потрібно розглянути вантажо-висотні характеристики кранів і порівняти їх з масою, об’ємом вантажу а також відстанню та висотою, на які їй потрібно подати. Вантажовисотні характеристики автокранів ви зможете знайти на сторінці кожного автокрана в фотографіях.

Великий власний автопарк є запорукою формування міцної технічної бази. Деякі з наших ремонтних робіт можливі для замовлення. От наприклад, наш газо-електро зварювальник надає послуги аргонного зварювання алюмінію у м. Тернопіль. 

Ціна за будівельні матеріали включає в себе ціну власне матеріалів, а також її доставку до вашого об’єкту. Хочемо зауважити, що замовивши будівельні матеріали в «Спецбудтранс» ви не лише отримаєте якісний товар, але й зекономите. Ми доставляємо будівельні матеріали на пряму з карєру / від виробника, що робить їх вартість максимально доступною для кінцевого споживача. Більше того вам не потрібно буде хвилюватися про замовлення вантажівки (тягача, самосвала) щоб здійснити вантажні перевезення, адже наш власний автопарк дозволяє це зробити швидко, ефективно та недорого.

Так, звичайно ми надаємо послуги асфальтування дворів, площадок та майданчиків у м. Тернопіль, Тернопільській області та в інших регіонах західної України.

Ні, не потрібно. У нас є професійна дорожня бригада, яка буде супроводжувати ваш об’єкт з етапу планування до етапу – фактичного завершення робіт.

Актуальні вакансії ви можете переглянути на нашому сайті в розділі Вакансії. Основними вимогами є досвід управління спецтехнікою, а головне – бажання працювати.

Так, звичайно. Ми допомагаємо добратися додому після робочого дня для жителів ближніх сіл. Також можемо посприяти з пошуком житла у м. Тернопіль.

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ

keyboard_arrow_up