Послуги дробильного ковша – дробілки – Спецбудтранс

Послуги дробильного ковша – дробілки

Послуги Дробильного Ковша, оренда дробильного ковша - дроблення будівельних відходів

Дробильний ковш Тернопіль та вся Україна – дроблення будівельних відходів в вторинний щебінь

Оренда дробильного ковша – сфери застосування

Дробильний ковш – навісне обладнання на екскаватор яке допомагає з користю утилізувати будівельні відходи після демонтажу – передробити бетон, залізобетон, каміння, цеглу, і перетворити їх в корисний будівельний матеріал – вторинний щебінь. Значними перевагами дробілки на базі екскаватора є її мобільність. Можливість виконання робіт безпосередньо на майданчику демонтажу з подальшим навантаженням вторинного щебеню на вантажівки. Також оренда дробильного ковша може входити в серію послуг пов’язаних з демонтажем, а саме оренда гідроножниць, оренда гідромолотів чи власне комплексний демонтаж (демонтаж бетонних та залізобетонних конструкцій чи будівель або демонтаж цегляних конструкцій та будівель). 

Дроблення бетону та залізобетону, переробка будівельних відходів в вторинний щебінь

Дроблення будівельних відходів в вторинний щебінь – це можливість не лише отримати корисний матеріал для подальших будівельних робіт, але й вирішити проблему з вивезенням будівельного сміття після проведення демонтажу. 

Оренда дробильного ковша на базі екскаватора від компанії “Спецбудтранс”

Компанія “Спецбудтранс” надає послуги дробілки на базі потужного повноповоротного екскаватора Komatsu PW180. Оренда дробильного ковша можлива як в комплексі з проведенням демонтажних робіт так і як окрема послуга.

Послуги дробильного ковша ціна

Дроблення бетону та залізобетону дробильним ковшем є ексклюзивною пропозицією в м. Тернопіль. Ми пропонуємо для наших клієнтів доступні ціни та високу якість виконаних робіт. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та на довгострокові замовлення.

keyboard_arrow_up