Послуги дорожньої фрези – Спецбудтранс

Послуги дорожньої фрези

Послуги дорожньої фрези, оренда дорожньої фрези

Дорожня фреза Тернопіль та вся Україна

Оренда дорожньої фрези – сфери застосування

Дорожня фреза – техніка, необхідна для дорожньої фірми при проведенні будівництва доріг або ремонту доріг (ямковий ремонт доріг, поточний ремонт доріг, капітальний ремонт доріг). Оренда дорожньої фрези допоможе виконати такі дорожні роботи як:

  • зняття асфальтового покриття
  • видалення розмітки
  • створення шумової розмітки
  • глибоке фрезерування

Послуги дорожньої фрези, які надає пп “Спецбудтранс”

ПП «Спецбудтранс» надає послуги дорожньої фрези таких видів:

  • послуги самохідної дорожньої фрези – допомагає здійснювати глибоке фрезерування. Ефективна для проведення ремонту великих участків доріг.
  • послуги дорожньої фрези на базі міні навантажувача бобкат – завдяки компактним габаритам є ідеальним рішенням для проведення ямкового ремонту чи здійснення ремонту доріг в умовах обмеженого простору.

Оренда дорожньої фрези – географія надання послуг

Замовити дорожню фрезу можна у м. Тернопіль та Тернопільській області. Проте оренда дорожньої фрези можлива і в інших регіонах України (Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ужгород та інші) за умови замовлення комплексу дорожніх послуг.

Чому вибирають пп “Спецбудтранс” як постачальника послуги дорожньої фрези?

Нашою найбільшою перевагою є власний автопарк спецтехніки та дорожньої техніки. Ми маємо в наявності усю дорожньо – будівельну техніку для виконання різних видів дорожніх робіт та професійну дорожню бригаду, якій під силу втілити будь – який проект в життя. Також наші оператори спецтехніки проходять спеціальне навчання і мають досвід управління спецтехнікою 5 років і більше.

Оренда дорожньої техніки ціна

Наші клієнти отримують найкращу ціну на оренду якісної спецтехніки відомих світових виробників. Також у нас діє система лояльності для постійних клієнтів та на довгострокову оренду дорожньої фрези.

ЗАМОВИТИ ТЕХНІКУ

keyboard_arrow_up